Zespół

Ogrody Inspiracji to zespół młodych ludzi, architektów krajobrazu, których misją jest tworzenie ogrodów marzeń. Naszych klientów zaskakujemy świeżością pomysłów, a ich  źródłem są przeróżne zakątki świata, które odwiedzamy w poszukiwaniu nowego.  Urodzone tam idee dostosowujemy do polskich warunków, potrzeb klienta i możliwości.


Naszą pracę dzielimy między sobą wg tężyzny fizycznej i zdolności artystycznych. Za monitorem komputera i nad stosem kredek przeważnie siedzi Kasia, autorka bloga i projektantka zieleni. Prace związane z zakładaniem przekazuje swoim kolegom, młodym i przystojnym, którzy zdecydowanie lepiej sprawdzają się w terenie. Chociaż nie ukrywam, że mniejsze rośliny i doniczki chętnie aranżuję również sama z tęsknoty do przyrody.

Zawsze dbamy o właściwe relacje – z człowiekiem, ziemią i roślinnością. Energia, która mieszka w naszych ogrodach, pozwala na chwilę prawdziwego relaksu. Chcemy, byś mógł ją poczuć i cieszyć się nią każdego dnia. To energia dobrze dobranych kompozycji, naszego zaangażowania i radości, która rozwija się każdego dnia.   

Jeśli marzysz o swoim zielonym zakątku, swoistym raju na ziemi - zapraszamy Cię do Ogrodów Inspiracji!