Ogród kolekcjonerski

Odwiedzając pierwszy raz ten ogród wiele roślin już w nim było i te były bardzo interesujące. Wyszukane odmiany, niebagatelne gatunki.
Moim zadaniem było dobranie im towarzystwa i stworzenie pozostałej części ogrodu, zaprojektowanie oczka wodnego, kącika wypoczynkowego i ubranie surowych rabat.
Pięknotka (fot. z bloga 'Gdzie ważki mówią dobranoc')
Tak powstał ogród kolekcjonerski, z roślinami, które rzadko spotykamy w ogrodach, a które warte są uwagi. Już sama nazwa jednego z  krzewów zachwyca: Pięknotka o malowniczych, niespotykanych fioletowych paciorkach owoców.

Komentarze

  1. Witam serdecznie. Tak się napaliłam na te pięknotki, ale chyba mi umarzły przez zimę ... Mam jeszcze nadzieją, że się opuszczą ... zobaczymy. Pozdrawiam. Kasia

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  3. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń
  4. Samo już posiadanie ogrodu jak dla mnie jest czymś ważnym i wiem, że należy włożyć w niego sporo pracy. Jak niedawno czytałam na stronie https://www.podlane.pl/blog/czym-podlewac-ogrody/ to również należy wiedzieć jak prawidłowo podlewać ogrody.

    OdpowiedzUsuń
  5. O takich ogrodach ja jeszcze nigdy nie słyszałam i jestem przekonana, ze bardzo fajną sprawą jest również to aby mieć dobrej jakości meble ogrodowe oraz inne akcesoria. Zachęcam na pewno do zaglądania na stronę https://ogrodolandia.pl/pl/promotions jeśli jesteśmy zainteresowani ciekawymi promocjami.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz